Univerzita 3. věku

Ústav pedagogiky a sociálních studií nabízí zájmové studium na Univerzitě třetího věku při Univerzitě Palackého v Olomouci (více https://www.u3v.upol.cz).

 

Pedagogická fakulta UP (PdF UP):

Kapitoly z humanitních věd

(Mgr. Pavla Vyhnálková, Ph.D.)

V průběhu přednášek jsou posluchači seznámeni s aktuálními tématy z nejrůznějších humanitních věd. Probírána jsou témata týkající se např. práv pacienta, dědického řízení, rodiny a příbuzenství a současným stavem našeho školství.


Univerzita 3. věku - ARCHIV INFORMACÍ

Ústav pedagogiky a sociálních studií otevřel v akademickém roce 2013/2014 zájmové studium na Univerzitě třetího věku při Univerzitě Palackého v Olomouci a tím rozšířil stávající nabídku studijních oborů pro absolventy 1. ročníků  U3V (více https://www.u3v.upol.cz) . 

Termín a čas konání přednášek studijního modulu KAPITOLY Z HUMANITNÍCH VĚD:

Čtvrtky dle programu v době od 14.45 do 16.15 hod. v budově Pedagogické fakulty UP Olomouc, Žižkovo nám. 5, v suterénu v posluchárně  P 8 (vstup na PdF UP ze třídy Jiřího z Poděbrad vedle Slovanského gymnázia).

Zahájení studia se uskuteční 19. 9. 2013.

Zaměření přednášek: Člověk a rizika informačních a komunikačních technologií (ve spolupráci s Centrem prevence rizikové virtuální komunikace PdF UP v Olomouci www.prvok.upol.cz) 

Program U3V - zimní semestr 2013/2014

- ZDE -

 

Univerzita 3. věku - ARCHIV INFORMACÍ

Témata U3V garantována ÚPSS v uplynulých letech

- ZDE -

Program letního semestr 2010

- ZDE -

Rozvrh U3V - ZIMNÍ SEMESTR 2010

2. ročník

3. ročník