Mezinárodní projekty

Zde naleznete informace o mezinárodních projektech řešených na Ústavu pedagogiky a sociálních studií např. v rámci Evropských sociální fondů (ESF), VOICE of European TeacherS (VOICES), 7AMB MOBILITY - Aktivita mezinárodní spolupráce ve výzkumu a vývoji na podporu mobility výzkumných pracovníků a pracovnic aj.

 

ESF

VoiceS

7AMB MOBILITY


Další aktivity

14. mezinárodní setkání studentů a učitelů International Week: Come2Graz

Ve dnech 4. – 8. května 2015 se na Vysoké škole pedagogické/Pädagogische Hochschule Steiermark/ University of Teacher Education Styria (https://www.phst.at/) v rakouském Grazu konalo již 14. mezinárodní setkání studentů a učitelů International Week: Come2Graz.

Tohoto setkání se zúčastnili hosté z Rakouska, Švýcarska, Portugalska, České republiky, Řecka, Německa, Nizozemí, Belgie, Polska, Irska,  Spojeného království a více než 500 místních studentů a učitelů.

International Week zahájil Jon White (University of Derby) úvodní přednáškou na téma Dovednosti pro 21. století/21st century skills. Zahraniční lektoři pro studenty vedli kurzy či workshopy.

Z Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se akce zúčastnily Alena Jůvová, která vedla pro studenty Pädagogische Hochschule Graz workshop na téma „Wie kann man über Tschechien lernen/lehren, a se svými příspěvky v rámci kulatého stolu studentů a doktorandů vystoupily Lucie Blaštíková – doktorandka ÚPSS a Renata Štrbáková – studentka oboru Pedagogika – veřejná správa.

 


Fotogalerie

/album/fotogalerie/p1030517-jpg1/
/album/fotogalerie/p1030519-jpg1/
/album/fotogalerie/p1030540-jpg1/

—————